home
kancelaria
filozofia kancelarii
do naszych klientów
adwokat Serowik
opłaty za usługi
formularz e-mail
Impressum
Datenschutzerklärung


filozofia kancelarii

Jako Państwa adwokaci postępujemy w myśl podstawowych zasad : niezależność, zachowanie dyskrecji i lojalność. Zarówno Państwo jak i interesy Państwa firmy znajdują się w centrum naszej uwagi. Przy tym jesteśmy zobowiązani tylko Państwu i Państwa szeroko rozumianemu interesowi. 

W związku z Państwa problemem, bądź też z Państwa każdorazową niepewnością prawną lub też z Państwa zapytaniem poszukujemy przy uwzględnieniu istniejącego stanu faktycznego i prawnego indywidualnie dopasowane rozwiązanie oraz końcową propozycje dalszego postępowania, które możliwie dokładnie odpowiadają Państwa życzeniom, wyobrażeniom i interesom. 

Przy realizacji Państwa praw i roszczeń poszukujemy najtańszej i łącznie najrozsądniejszej drogi. 

Ostateczna decyzja należy do Państwa. 

Chętnie służymy Państwu przy użyciu naszych  umiejętności, wiedzy i wieloletniego doświadczenia wszechstronną pomocą. 

Jesteśmy oczywiście świadomi, że poszukujecie Państwo nie tylko fachową, możliwie precyzyjną i zrozumiałą opiekę prawną, ale również szybką opiekę poprzez informacje, poradę, przejęcie prowadzenia korespondencji pozasądowej oraz reprezentacje w procesie przed sądem. 

Jesteśmy także świadomi, że opóźnienia nie są u Państwa mile widziane, chyba, że dzieją się one w Państwa wyraźnym strategicznym, bądź też taktycznym interesie.


 


 


 

Top

Anwaltskanzlei Serowik | Rosental 1 D-44135 Dortmund